Dnes je 21. 10. 2019    Svátek má Brigita
 
 » Produkty
Pojištění osob

Na základě požadavků a analýzy potřeb poradíme, jak ochránit Vás i Vaše blízké pro případ nenadálých pojistných událostí, které jsou žel nedílnou součástí života.

Jak zajistit příjem pro fungování rodiny v případě dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo ztráty zaměstnání? Nečekejte, buďte na budoucnost připraveni!

více
Majetkové pojištění

Získat majetek dá velkou práci a spoustu námahy. Proto je potřeba, aby i majetek byl ochráněn před nepříznivými vlivy počasí, neočekávanými událostmi i nenechavými prsty pobertů. V případě zájmu provedeme analýzu současné pojistné ochrany majetku. Bude-li zajištění nedostatečné, zpracujeme návrhy možností z nabídky renomovaných pojišťoven, které odpovídají vašim potřebám a kritériím majetku, který chcete pojistit.

více
Financování bydlení

Otázku bydlení musí řešit snad každý z nás. Jedná se o velké investice, na které si zpravidla půjčujeme. Nabídka produktů, kterými si můžeme zajistit bydlení či jej modernizovat je celá řada. Jak si ale vybrat ten správný produkt, tak aby v rodinném rozpočtu zbyly prostředky na normální provoz?

více
Spoření na penzi

Poradíme Vám, jak si zajistit na období zaslouženého odpočinku dostatek financí, které  Vám umožní bezstarostné prožití seniorského věku bez nutnosti spoléhat se pouze na stát.

Buďte prozíraví a již nyní začněte přemýšlet, jak doplníte pokles příjmů při odchodu do penze.

více
Pojištění vozidel

Do pojištění aut jsou zahrnuty porodukty, které každý řidič ocení, zvláště při dnešním hustém provozu.  Chcete zijstit, zda cena pojištění odpovídá pojistné ochraně? Ukážeme Vám, jak velké mohou být rozdíly na pojistném. Neplaťte zbytečně! Vybereme pro Vás pojištění s nejzajímavějšími benefity, které Vám přinesou konkrétní výhody.

více
Pojištění odpovědnosti občanů

Pojištění odpovědnosti kryje škody, které mohou nastat v občanském životě. Cena pojištění, v porovnání s klidným spánkem v případě škody, je zanedbatelná.  

více
Pojištění pro firmy
V posledních letech začínají rozmary počasí postihovat nejen občany, ale  i podnikatelké subjekty. Mnohamilionové škody následně komplikují provoz firmy případně úplně provoz zastaví. Ochraňte svou firmu před ponikatelskými riziky i přírodními katastrofami. 
Zaměstnavatelé mohou využít i daňově zvýhodněných programů na podporu motivace svých zaměstnanců. Připravíme Vám návrhy těchto možností.
více
Cestovní pojištění

Dnešní doba přináší obrovské možnosti pro objevování nových míst a poznávání nových lidí. K cestování neodmyslitelně patři i cestovní pojištění, které umožní vychutnávat si tyto okamžiky plnými doušky.

S jeho vyřízením Vám pomůžeme.

více
Pojištění odpovědnosti za škodů způsobenou zaměstnavateli

Při plnění svých pracovních povinností se snadno může stát, že nedopatření způsobíme zaměstnavateli nějakou škodu. Proto je vhodné se pro tyto případy pojistit, neboť následná kompenzace nemusí být finančně tak náročná, jako úhrada celé škody. Poradíme Vám, které pojištění je právě pro Vás vhodné.

více
Pojištění nákladů na veterinární léčbu psa

Pojištění čtyřnohých miláčků má ušetřit jejich majitelům starosti a peníze v důsledku léčebných výloh, které může pejsek potřebovat. Zároveň pojištění kryje i možné škody způsobené pejskem.

více